FAQ- najczęściej zadawane pytania


Jaki jest nowy limit poziomów?

Nie ma limitu poziomów! Awansuj w nieskończoność (ale nie ponad nią — awansowanie ponad nieskończoność jest niebezpieczne). Co dokładnie otrzymam za awans powyżej 30. poziomu? Zamiast otrzymywać PZ po każdej grze, dostaniesz odblokowaną skrzynię za każdym razem, gdy awansujesz. Zawsze zawierają one odłamki bohaterów. Jedyne wyjątki to niektóre „kamienie milowe”, takie jak 50., 75. i 100. poziom. Gdy już zdobędziesz te poziomy, otrzymasz wyjątkowe nagrody, których możesz użyć, by się pochwalić swoim statusem przed innymi graczami. Do nagród zaliczają się: specjalna wysoko poziomowa skórka totemu i specjalne emotki kamieni milowych, które można ulepszyć za pomocą niebieskiej esencji. Przy bardzo wysokich poziomach kamieni milowych można nawet otrzymać klejnoty. Rozegrałem bardzo dużo gier na 30. poziomie.

Czy w nowym systemie zacznę na wyższym poziomie?

Nie. Nowy system awansowania bez ograniczeń jest nastawiony przede wszystkim na to, aby zapewnić graczom więcej celów (oraz nagród za ich osiągnięcie). W związku z tym umożliwienie wielu graczom rozpoczęcia na bardzo wysokim poziomie wydało nam się bez sensu. Oznaczałoby to pozbawienie celów graczy, których ten system ma wspierać.

Jaki jest nowy limit poziomów?

Nie ma limitu poziomów! Awansuj w nieskończoność (ale nie ponad nią — awansowanie ponad nieskończoność jest niebezpieczne). Co dokładnie otrzymam za awans powyżej 30. poziomu? Zamiast otrzymywać PZ po każdej grze

Co dokładnie otrzymam za awans powyżej 30. poziomu?

Zamiast otrzymywać PZ po każdej grze, dostaniesz odblokowaną skrzynię za każdym razem, gdy awansujesz. Zawsze zawierają one odłamki bohaterów. Jedyne wyjątki to niektóre „kamienie milowe”, takie jak 50., 75. i 100. poziom. Gdy już zdobędziesz te poziomy, otrzymasz wyjątkowe nagrody, których możesz użyć, by się pochwalić swoim statusem przed innymi graczami.

Do nagród zaliczają się: specjalna wysoko poziomowa skórka totemu i specjalne emotki kamieni milowych?

które można ulepszyć za pomocą niebieskiej esencji. Przy bardzo wysokich poziomach kamieni milowych można nawet otrzymać klejnoty. Rozegrałem bardzo dużo gier na 30. poziomie.

Współpracujemy